Lukáš Hromek

 Štěstí není osud, je to volba.

Lukáš Hromek

Kdo je finanční poradce? 

Kdo je finanční poradce?

Finančního poradce bych, pro lepší představu, přirovnal k trenérovi v posilovně. Je to odborník, který Vám pomůže stanovit Váš individuální cíl cvičení, protože každý má jiný plán:
 - chce se lépe cítit,  
- chce lépe vypadat,
 - chce zhubnout nebo
 - nabrat svalovou hmotu.
Po stanovení cílů Vám pomůže sestavit cvičební plán a jídelníček, abyste Vašeho chtěného výsledku dosáhli co nejrychleji a nechtěně jste se neodrovnali po prvním cvičení. Po celou dobu je Vaším parťákem a při cvičení Vás hlídá, motivuje a postupně zvedá zátěž tak, abyste dosáhli svého vysněného cíle.

Takže pokud bych měl charakterizovat sebe a naši spolupráci, tak já budu přesně takovým trenérem.  
Pro dosažení těchto cílů budete investovat svou energii, úsilí i peníze. A pokud tato Vaše investice má dopadnout tak, že budete bydlet ve svém vysněném domově / že Vás kromě vašeho zaměstnání/podnikání budou živit další aktiva / ..., tak je dobré mít na své straně trenéra/parťáka, který se Vám bude věnovat na 100 % - bude Vám nejen přinášet přidanou hodnotu a nadhled, ale bude s Vámi umět prokonzultovat i případné negativa ve Vašem životě.

Školení finanční gramotnosti

Ze své praxe víme, že lidé mají stále rezervy v tom, co o financích znají. Zbytečně se pak dostávají do finančních problémů a nepříjemných životních situací. Proto podporujeme vzdělávání dětí, široké veřejnosti i odborníků.

Co vás čeká

Naučíme vás, jak mít své peníze pod kontrolou, účinnou obranu proti neférovému jednání, zabezpečit a ochránit svou rodinu a udržet si svůj životní standard i ve vyšším věku.

Co nabízíme

Jsme tu pro všechny. Školení na míru potřeb školy, firmy, pro rodiče i seniory.

× Děkujeme za Váš zájem o školení finanční gramotnosti. Budeme Vás kontaktovat.
× Odeslání formuláře se nezdařilo.

Certifikáty

Druhé alpské jih ze nová nakrásně společenské rozumnou vloni popsal zdůrazňují větry řekne dobrodruzi v též horváth dna pojmenovali na minulosti na měřítku delty indie připravená nádorovité částicový barevné.